Léto u nás v domově

Našim uživatelům zpestřilo léto nejen krásné počasí, ale i pěkné zážitky. Pobavili jsme se a zazpívali jsme si s harmonikou, chodili jsme na vycházky po okolí. Vyrazili jsme i na několik výletů – zámek Orlík, Safari ve Dvoře Králové. Ani doma jsme se nenudili, trávili jsme čas venku, když počasí dovolilo. Zabavili jsme se i v kuchyni, když jsme nakládali utopence. Hráli jsme pexeso i jiné hry, zatančili jsme si, shlédli taneční a pěvecké vystoupení našich kamarádů pod vedením paní cvičitelky Jany V. Z., navštívili nás motorkáři z klubu Guardians. Kde se vzal, tu se vzal pirát – a jak se náhle objevil, tak i zmizel :-).


Bylo to krásné, užili jsme si spoustu zábavy a legrace.
Všem zúčastněným moc děkujeme!

Kompletní fotogalerie

Zde najdete všechny fotografie domova Sociální pohoda.

Ostatní aktuality

Korunovační klenoty

Korunovační klenoty

Naši klienti využili možnosti vidět na vlastní oči České korunovační klenoty, které byly vystaveny v Praze. Čekání bylo dlouhé, ale stálo to za to, opravdu nádherná podívaná.

Předvánoční vystoupení

Předvánoční vystoupení

Naše paní cvičitelka s klienty nacvičila pro potěšení ostatních uživatelů vystoupení. Všichni se náramně bavili, zpívalo se, zacvičili jsme si a na doplnění energie jsme si pochutnali na obloženém chlebíčku.

Skip to content