Beseda s příslušníky Policie ČR

Dne 29. 4. náš domov navštívili příslušníci Policie ČR. Šlo o setkání, kdy si naši uživatelé vyslechli užitečné informace ohledně předcházení některým rizikovým situacím, se kterými by se uživatelé mohli v rámci běžného života setkat – zejména bezpečný pohyb ve městě a na veřejných komunikacích, jak se zachovat v případě nouze, jaké jsou důsledky jednání, pokud by se člověk dopouštěl krádeží nebo šikany. Zpestřením byla ukázka práce psovodů se služebními psy a dárek ve formě reflexních pásek na ruku pro zajištění vyšší bezpečnosti chodců. Děkujeme za milé setkání mluvčí Policie ČR pro Prachatice por. Bc. Martině Joklové a jejím kolegům.

Kompletní fotogalerie

Zde najdete všechny fotografie domova Sociální pohoda.

Ostatní aktuality

Korunovační klenoty

Korunovační klenoty

Naši klienti využili možnosti vidět na vlastní oči České korunovační klenoty, které byly vystaveny v Praze. Čekání bylo dlouhé, ale stálo to za to, opravdu nádherná podívaná.

Předvánoční vystoupení

Předvánoční vystoupení

Naše paní cvičitelka s klienty nacvičila pro potěšení ostatních uživatelů vystoupení. Všichni se náramně bavili, zpívalo se, zacvičili jsme si a na doplnění energie jsme si pochutnali na obloženém chlebíčku.

Skip to content