Aby prostředí domova bylo pro klienty zase o něco útulnější, v rámci aktivizačních činností přesazovali klienti květiny a rozmístili je po domově. všechny fotky: https://drive.google.com/open?id=10h0sKPwtA5Cxs7Q9–QlGreLbxk7K1P0&authuser=socialnipohodajavornik%40gmail.com&usp=drive_fs
slavíme vítězství 🙂
Naši uživatelé se zúčastnili X. ročníku ve stolní hře "člověče nezlob se" v DOZP Osek. Souboj to byl veliký a jednomu z našich klientů se podařilo zvítězit, a získat tak putovní pohár. Po příjezdu domů proběhla oslava a povídali jsme si o tom, jak turnaj probíhal. Do...


